• Air Cargo RFS
  • Guaranteed security
  • Certification
  • International transport

Garázsmester

Feladatok:

  • a cég gépjárműinek kiadás-átvétele, műszaki állapot figyelése és dokumentálása
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • gépkocsivezetőkkel történő kapcsolattartás
  • külföldi telephelyen való munkavégzés 2 hetes kint tartózkodással
  • külföldi telephelyeink: Németország Frankfurt, Franciaország Párizs

Munkaidő:

Hétköznapokon

  • két műszakos munkarend
  • a műszakok heti szinten fordulnak

Elvárások:

  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló probléma megoldó készség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • targonca kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelkedő munkabér a külföldön töltött napokért
  • kiváló munkahelyi hangulat
  • hosszútávú biztos munkahely

Tel: +36-30-373-4682
Prevost Hungária Kft.
2220 Vecsés, Új Ecseri út 2

Who's online

We have 127 guests and no members online